Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nový život  (Přečteno 23726 krát)
hudec19



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 04, 2021, 04:35:10 pm »

Zdravím.  Hodlám se v zimě přesunout právě na Kostariku. Sháním tímto nějakou hodnou duši která by mi poradila s ubytováním ze začátku a jak se adaptovat atd.. děkuji
Zaznamenáno
wasabiii



Karma: -1
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Listopad 28, 2021, 11:30:29 pm »

Ahoj,
Take bych se tam rad s rodinou vydal na pruzkum a pokud se nam tam zalibi, tak bychom tam radi i zustali na neurcito - vzhledem k aktualnimu vyvoji v CR, ale i cele Evrope, bychom radi zmenili prostredi.. :-)
Jakoukoliv radu/informaci do zacatku urcite take ocenim. Diky :-)
Zaznamenáno
Marketa13



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Prosinec 02, 2021, 12:02:18 am »

Také mne zajímá. Chceme vycestovat z ČR právě kvůli všem restrikcím, kvůli povinnému očkování, které zde v ČR co nevidět zavedou. Jsem na tomto foru poprvé, tak se nejprve snažím zorientovat. Hledáme nějakou zemi, kam se na několik let uchýlit. Poradíte?
Zaznamenáno
Amigo2



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Prosinec 26, 2021, 08:23:27 pm »

Ahoj všem, mám stejný úmysl, rád bych odešel z ČR kvůli prakticky všemu....tak bych byl moc rád, kdybych si s někým, kdo na Kostarice žije podebatil. Chtěl bych si tam koupit dům a zařídit podnikání...je zde prosím Vás někdo, kdo má přehled? i si rád pokecám a seznámím se s někým, kdo se tam chystá.zdravím všechny
Zaznamenáno
SoňaV



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Březen 17, 2022, 12:46:21 pm »

Ahoj všichni, co jste hledali info k přesuna na Kosrtariku.. Už jste něco někde sehnali? Začínám se také zajímat a každá rada by byla dobrá.
Zaznamenáno
jerry2022



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Červen 24, 2022, 12:16:46 pm »

Stejný dotaz na kontakt a informace. V roce 2021 jsme se odstěhovali na Sardinii, ale když sleduju co se v Evropě a speciálně v EU děje, myslím, že půjdu o dům dál.
Zaznamenáno
maser.Ladi



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Září 15, 2022, 10:09:33 pm »

Taktéž nás zajímá možnost nového života v Kostarice.
maser.Ladi (zavináč) seznam. cz
Zaznamenáno
Jarda TC



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Prosinec 03, 2022, 11:40:59 am »

také hledáme spřízněné duše žijící v Kostarice, které by byly ochotny poradit s ubytováním a případně s výběrem místa pro nový život. Letíme 31.1.2023 na 14 dní...(zatím). Děkuji předem za navázání kontaktu Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Amsterodam.nl © 2013
Stránky krajanů o životě v Amsterdamu - Holandsku. O srazech a akcích, práci, zábavě, ubytování, studiu v Amsterdamu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Amsterdamu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Holandsku - Nizozemsku.

Odkazy