Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Eindhoven - nekdo na pokec atp? ;)  (Přečteno 21976 krát)
lucie.b
Host
« : Srpen 31, 2021, 03:41:25 pm »

Ahoj,

prave jsem se prestehovala do Eindhovenu a neznam tu vubec nikoho, tak bych se rada s nekym seznamila, at uz jde o vecu, kafe, vylet nebo tak Mrknutí

Ve zkratce je mi 30, delam data science, a budu rada za nejakou zpriznenou dusi v tomto meste Úsměv

Lucka
Zaznamenáno
sado



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Září 17, 2021, 03:35:05 pm »

Ahoj,
mojej manzelky brat, teda svagor sa stratil v Eindhoven, na stanici ho okradli, pred par dnami cez znamu volal, ze uz ma pracu mal ubytovanie a pracu cez agenturu, naposledy mal byt videny na stanici, vedela by si nam pomoct prosim ta ?
staci ak prezvonis na svk mob ja by som zavolal ak by si bola ochotna pomoct, samozrejme nie za darmo neako by sme kompenzovali tvoj cas.
vopred dakujem
moj tel je +421 905 860 889
meno Marcel Sadecky
svagor sa vola Vladimir Barat
« Poslední změna: Září 17, 2021, 03:39:02 pm od sado » Zaznamenáno
sado



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Září 17, 2021, 03:40:02 pm »

Ahoj,
mojej manzelky brat, teda svagor sa stratil v Eindhoven, na stanici ho okradli, pred par dnami cez znamu volal, ze uz ma pracu mal ubytovanie a pracu cez agenturu, naposledy mal byt videny na stanici, vedela by si nam pomoct prosim ta ?
staci ak prezvonis na svk mob ja by som zavolal ak by si bola ochotna pomoct, samozrejme nie zadarmo neako by sme kompenzovali tvoj cas a energiu, zcasti by to mohlo byt nove dobrodruzstvo ...
vopred dakujem
moj tel je +421 905 860 889
meno Marcel Sadecky
svagor sa vola Vladimir Barat

Zaznamenáno
Rybatik



Karma: 0
Příspěvků: 2


.
« Odpověď #3 : Květen 29, 2022, 07:16:43 am »

 Smích
« Poslední změna: Květen 29, 2022, 07:36:39 am od Milan leischendam » Zaznamenáno
tom28



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Červen 03, 2022, 04:15:39 pm »

Ahoj, jsem Tomas...,..pokud jeste jsi v Nl...,klidne napis, ja jsem v Deventer..rad si pokecam o cemkoliv...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Amsterodam.nl © 2013
Stránky krajanů o životě v Amsterdamu - Holandsku. O srazech a akcích, práci, zábavě, ubytování, studiu v Amsterdamu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Amsterdamu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Holandsku - Nizozemsku.

Odkazy