Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám bydlení od října  (Přečteno 16803 krát)
Elis.ka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Srpen 02, 2017, 01:06:54 pm »

Ahoj všichni,

od října se minimálně na rok stěhuji do Amsterdamu za prací a hledám bydlení. Samostatný pokoj nebo studio, ideálně do 600 EUR/měsíc. Jsem čerstvě po škole, je mi 25 a jedu vstříc novým pracovním zkušenostem a zážitkům. Mám okolo sebe ráda přátelské lidi se smyslem pro pořádek, ráda umývám nádobí, jsem open-minded a easy-going a nebráním se společným filmovým večerům s lahví vína. Budu mít náročnou práci a nebudu žádné velké párty zvíře, ráda si jen tak zalezu někam s knihou či kytarou (ta jede se mnou). Ve volnu se vyžívám v chození na koncerty. Jestli máte místo a nevadila by spolubydlící dle popisu nebo jestli o něčem víte, budu ráda za cokoli. Najít ubytování z ČR zdá se být nemožné.

Létu zdar,
Eliška
Zaznamenáno
coco1259



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Srpen 13, 2017, 10:07:47 am »

Ahoj, četla jsem tvoji zprávu na foru a napadlo mě, že bychom mohly hledat ubytování společně. Taky hledám ubytování od října a co nejlevnější a zatím mi to přijde dost obtížný. Ani já nejsem party zvíře a myslím, že není problém se se mnou na čemkoli dohodnout, tak kdybys chtěla, ozvi se mi.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Amsterodam.nl © 2013
Stránky krajanů o životě v Amsterdamu - Holandsku. O srazech a akcích, práci, zábavě, ubytování, studiu v Amsterdamu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Amsterdamu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Holandsku - Nizozemsku.

Odkazy